Registracija

  Paspausdami „Sutinku" sutinkate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus prieinami konferencijos „Making Industry 4.0 Real“ organizatoriams. Registracijos formoje surinkti duomenys naudojami tik renginio organizavimo, dalyvių registracijos administravimo, renginio komunikacijos, kokybiško ir saugaus įgyvendinimo tikslais.

  Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas, todėl informuojame, kad į renginio vietą atvykę dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose medijos priemonėse. Jeigu nepageidaujate pakliūti į renginio nuotraukas ar vaizdo įrašus, atvykę į renginio vietą apie tai įspėkite registracijos punkte.
  Atkreipkite dėmesį, norint patekti į LITEXPO parodų rūmus, kur vyks konferencija, reikės turėti BALTTECHNIKA 2022 bilietą. Visų lankytojų bilietai bus skanuojami prie įėjimo, todėl turėkite savo bilietą atsispausdinę arba mobiliajame įrenginyje. Kaina prie vartų neturint išankstinio bilieto – 5 eurai


  Savo NEMOKAMĄ bilietą į BALTTECHNIKA 2022 atsisiųskite iš ČIA

  Laukiame jūsų trečiadienį, spalio 19 d.!


  This site is registered on wpml.org as a development site.