Industry 4.0: Future Forward!

1. APIE

„Making Industry 4.0 Real“ 2024

Siekiant didinti pramonės sektoriaus efektyvumą ir produktyvumą, skatinti skaitmeninių technologijų naudojimą gamyboje, nuo 2016 m. Lietuvoje organizuojama kasmetinė konferencija „Making Industry 4.0 Real“, nagrinėjanti ketvirtosios pramonės revoliucijos temas. Konferencija supažindina Lietuvos verslo, akademinio ir viešojo sektoriaus atstovus su naujausiomis tendencijomis pramonės skaitmeninimo srityje ir pristato geruosius pavyzdžius bei įmones, kurios dėl naujų technologijų taikymo pasiekė geresnių veiklos rezultatų.

Konferencija skirta:

1320950393-compressed

2024 konferencija pristatys ne tik lokalius pramonės transformacijos iššūkius, bet ir atkreips dėmesį į vienus iš svarbiausių Europos politinės darbotvarkės prioritetų, tokių kaip Tvarumas ir aplinkosauga, gamybos sektoriaus skatinimas mažinti ekologinį poveikį, taikyti atsinaujinančius energijos šaltinius. Šiandienos geopolitiniame kontekste bus paliestas ir dar vienas svarbus aspektas – gynybos technologijos, globalios ekonomikos ir gamybos raidos tendencijos.

Panelinė diskusija kvies pažvelgti į pačias pažangiausias ateities technologijas ir pasvarstyti – gal Lietuva jau pasirengusi ir Pramonė 5.0 erai?

Antrojoje konferencijos dalyje paralelinėse sesijose gamybos ir technologinės transformacijos atvejų pristatymuose bus ieškoma pavyzdžių ir patirčių tokiose srityse kaip gamybos efektyvumas ir konkurencingumas tarptautinėje rinkoje, tiekimo grandinių valdymas, saugumas, duomenų apsauga ir kt.

Konferenciją organizuoja Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) ir DigiTech asociacija INFOBALT.

2. PRANEŠĖJAI

Pranešėjai

Aušrinė Armonaitė

LR Ekonomikos ir inovacijų Ministrė

Aušrinė Armonaitė

Simonas Černiauskas

Direktorius, DigiTech asociacija INFOBALT

Simonas Černiauskas

Florian Schröder

Direktorius, Valdybos narys, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK Baltic States)

Florian Schröder

Shayan Ali

Generalinis Direktorius, Continental Autonomous Mobility Lietuva & Continental Automotive Lietuva

Pramonė 4.0: išmanioji automobilių gamyba

Shayan Ali

Pramonė 4.0 yra vienas pagrindinių įrankių, padedančių tobulinti gamybos technologijas. Būtent dėl to „Continental“ siekia įdiegti Pramonės 4.0 technologijas automobilių gamybos sektoriuje siekdami kokybės, ekonomiškumo, našumo, efektyvumo ir, galiausiai, tobulėjančio tvarumo. Shayan Ali savo pranešime atskleis „Continental Lietuva“ kelionę Pramonės 4.0 link, pasidalins savo įžvalgomis bei atskleis ateities planus. Shayan Ali, Continental Lietuva generalinis direktorius, turi įspūdingą 25-erių metų patirtį kompanijoje. 2017 m. Shayan atvyko iš Continental padalinio Čikagoje į Lietuvą įkurti Continental plyno lauko gamyklą. Shayan ne kartą buvo įvertintas dėl jo atsidavimo Lietuvos augimui ir sėkmei bei 2022 metais pelnė Globalios Lietuvos Lyderių apdovanojimą už indėlį į šalies investicijas. Jis nuolat skatina naujoves ir kartu su Continental komanda Lietuvoje siekia inovacijų šalies automobilių sektoriuje.  

Paul Lasance

Digital Manufacturing Specialist, SAP

Inovacijų diegimas ir veiklos tobulinimas su SAP: Skaitmeninė gamyba ir Pramonė 4.0

Paul Lasance

SAP Digital Manufacturing sprendimas – tai gamybos vykdymo sistema (MES), kuri padeda vykdyti tvarias, rizikos veiksniams atsparias gamybos operacijas, taikant efektyviai išteklius naudojančią Pramonės 4.0 koncepciją. Pristatysime SAP gamybos operacijų strateginę kryptį ir tai, kaip gamyklų ir įrangos integracija įmonėje lemia pramonės gamybos operacijų judrumo, atsparumo ir našumo pokyčius.

Gunther Koschnick

Pramonės skyriaus Direktorius, Vokietijos elektronikos ir skaitmeninės pramonės asociacija ZVEI

Manufacturing-X and DPP4.0 – Benefits and Challenges of Dataspaces

Gunther Koschnick

Gunther Koschnick yra Vokietijos elektronikos ir skaitmeninės pramonės asociacijos ZVEI generalinis direktorius ir vadovauja ZVEI pramonės skyriui. Jam vadovaujant asociacijoje buvo pradėtos plėtoti Pramonės 4.0 ir Gamybos-X temos, įsteigtos tarptautinės organizacijos: 5G aljansas susijusioms pramonės šakoms (5GACIA), Pramonės skaitmeninių dvynių asociacija (IDTA) ir Open Direct Current aljansas (ODCA). Gunther Koschnick studijavo elektros inžineriją Giessene ir Prestone (Jungtinė Karalystė). Prieš prisijungdamas prie ZVEI 2012 m., jis dirbo ABB pardavimų ir produktų vadovu.

Darius Lasionis

Direktorius, LINPRA

Darius Lasionis

Mindaugas Steponavičius

Bendraįkūrėjas, Sprana, Horas OEE

Kokybė 4.0

Mindaugas Steponavičius

Lektorius Mindaugas Steponavičius – praktikas, gamybos valdymo ir optimizavimo sferoje dirbantis nuo 2007 m. Mindaugas Steponavičius kartu su jo valdomomis įmonėmis betarpiškai įsitraukęs į naujausių technologinių pokyčių pramonėje bangą. Pastarųjų metų darbas partnerystėje su pasaulyje lyderiaujančiomis industrinėmis kompanijomis, tokiomis kaip Koch Industries (JAV), CF Industries (JAV), Nutrien (JAV), OCI (Nyderlandai), SABIC (Saudo Arabija), Grupa Azoty (Lenkija) ir kt., suteikė galimybę tiesiogiai dalyvauti ir iš labai arti pamatyti vykstančias pasaulinės pramonės transformacijas. Sudaryta išskirtinė bendradarbiavimo sutartis su azoto pramonės technologijų kūrimo ir licencijavimo pasauliniu lyderiu Stamicarbon (Nyderlandai). Užmegzti bendradarbiavimo ryšiai su Koch Industries inovacijų centru Flint Hills Resources (JAV) ir vienu didžiausių Europoje pramonės parku Chemelot Industrial Park bei inovacijų slėniu Brightlands Chemelot Campus (Nyderlendai).

Jiunn-Jer Sun

Network & Cybersecurity Specialist, Phoenix Contact AB, Sweden

Kibernetinis saugumas tampa įstatymu: pasiruoškite šiai kelionei

Jiunn-Jer Sun

Kaip NIS2 direktyva paveiks pramonę? Phoenix Contact pavyzdys – kaip mes reaguojame į reglamentus įvairiais aspektais, pavyzdžiui, organizacijos, produktų, sprendimų, paslaugų ir gamybos srityje. Jiunn-Jer Sun yra „TÜV Rheinland Fundamentals of Cyber Security“ mokymo programos patvirtintas saugumo specialistas, turintis 18 metų patirtį pramoninių tinklų srityje.

Primož Sevčnikar

Generalinis direktorius, TROIA d.o.o.

Techninė priežiūra ir turto valdymas: Kaip Pramonė 4.0 pakeis ateitį?

Primož Sevčnikar

Primož Sevčnikar yra vienas iš bendrovės Troia įkūrėjų ir generalinis direktorius jau 14 metų. Jis vadovauja visai verslo plėtrai ir veiklai, prižiūrėdamas įmonės augimą ir pelningumą. Prieš tapdamas vienu iš įmonės įkūrėjų, jis įgijo patirties dirbdamas su Maximo bendrovės projektais ir įgijo patirties reikalavimų analizės, sprendimų projektavimo, procesų planavimo, diegimo, pritaikymo ir integravimo srityse. Jam vadovaujant, Troia komanda išaugo iki beveik 40 narių ir sėkmingai įgyvendino daugiau kaip 100 projektų daugiau kaip 10 skirtingų pramonės šakų.

Romas Razbadauskas

Verslo plėtros vadovas Baltijos regionui, Endress+Hauser (Baltic)

Susipažinkite su Netilion galimybėmis ir pradėkite pramonės skaitmeninimą jau šiandien

Romas Razbadauskas

Kuriame pridėtinę vertę savo klientams, sujungdami interneto technologijas su savo pasaulyje pripažintais „daiktais“, t. y. savo matavimo prietaisais. Romas Razbadauskas – 20 metų pramonės automatizavimo srityje, tarptautinio darbo patirtis Festo, Endress+Hauser įmonėse, IIoT sprendimų ambasadorius ir skaimenizavimo entuziastas.

Aivaras Antinis

Baltijos regiono pardavimų vadovas, Rittal

Pramonės automatizavimas: nuo projektavimo iki surinkimo

Aivaras Antinis

Automatizacijos projektą pradėkite galvodami apie pabaigą. EPLAN – pusiau automatizuotas kelių linijų projekto rengimas. Skaitmeninio dvynio 3D kūrimas apsaugo nuo mechaninių susidūrimų ir automatizuoja mechaninių dirbtuvių užduotis su RITTAL frezavimo centru. EPLAN laidų sekimo funkcija skaitmeniniame dvynyje sukuria laidų sąrašą, laidus galima lengvai pagaminti RITTAL laidų terminale. EPLAN Smart Wiring taupo korpuso laidų tiesimo laiką, o ePocket saugo projekto dokumentaciją saugioje debesijoje. Elektros inžinerijos automatizavimas su EPLAN. EPLAN projektų duomenų integravimas į skydų kūrimo procesą.

Stasys Jonynas

Baltijos regiono pardavimų vadovas, EPLAN

Pramonės automatizavimas: nuo projektavimo iki surinkimo

Stasys Jonynas

Automatizacijos projektą pradėkite galvodami apie pabaigą. EPLAN – pusiau automatizuotas kelių linijų projekto rengimas. Skaitmeninio dvynio 3D kūrimas apsaugo nuo mechaninių susidūrimų ir automatizuoja mechaninių dirbtuvių užduotis su RITTAL frezavimo centru. EPLAN laidų sekimo funkcija skaitmeniniame dvynyje sukuria laidų sąrašą, laidus galima lengvai pagaminti RITTAL laidų terminale. EPLAN Smart Wiring taupo korpuso laidų tiesimo laiką, o ePocket saugo projekto dokumentaciją saugioje debesijoje. Elektros inžinerijos automatizavimas su EPLAN. EPLAN projektų duomenų integravimas į skydų kūrimo procesą.

Johan Holmsten

Pardavimų vadovas, Monitor ERP System

CO2 pėdsako apskaičiavimas naudojant ERP sistemą

Johan Holmsten

Šiandien gamybos įmonės susiduria su daugybe iššūkių ir spaudimo, susijusio su tvarumo ataskaitų teikimu. Parodysime, kaip ERP sistema gali apskaičiuoti gaminamų produktų CO2 pėdsaką ir įvertinti įmonės išmetamų teršalų kiekį. Johanas Holmstenas – 25 metų patirtis gamybos pramonėje ir ERP sektoriuje.

Stéphane Lecomte

Techninių pardavimų direktorius Šiaurės Europos (Euronorth) regionui, Dassault Systèmes

Daugiau nei automatizavimas: virtualių dvynių galios panaudojimas pramonės transformacijai

Stéphane Lecomte

Pranešime kalbama apie tai, kaip suteikti verslui ir jo dalyviams virtualią aplinką, kurioje būtų galima bendradarbiauti ir įsivaizduoti tvarias inovacijas. Mūsų klientai, naudodami 3DEXPERIENCE platformą, kuria realaus pasaulio virtualius dvynius, plečia inovacijų, kelio į gamybą ribas. Stéphane Lecomte 2002 m. prisijungė prie Dassault Systèmes kompanijos, kur užėmė  įvairias pareigas - nuo strategijos iki techninio pardavimo vadovo, turėdamas patirties CAD sprendimų ir bendradarbiavimo programų srityje. Daugiausia dėmesio jis skyrė verslo plėtrai ir virtualių dvynių tematikai.

Mindaugas Paulauskas

Vyresnysis konsultantas, Mindbox

Gamybos efektyvumo didinimas: Dinaminio konfigūratoriaus diegimo privalumai

Mindaugas Paulauskas

Šiame pristatyme bus aptariamas Epicor CPQ (Configure Price Quote) poveikis gamybos pramonės įmonėms. Nagrinėsime, kaip Epicor CPQ optimizuoja pardavimo procesus, mažina klaidų skaičių ir pagreitina gamybos ciklus, nes leidžia tiksliai ir automatizuotai formuoti komercinius pasiūlymus ir kainas. Pranešimo klausytojai susipažins su sistemos galimybėmis tvarkyti sudėtingas produktų konfigūracijas, efektyviai valdyti kainodarą ir racionalizuoti operacijas nuo pardavimų iki gamybos. Taip pat bus pristatomi Lietuvos gamybos įmonių pavyzdžiai, parodantys didelę investicijų grąžą ir didesnę vertę klientams, įdiegus Epicor programinę įrangą gamyboje.

Sabine von der Recke

Direktorių valdybos narė, OHB System AG

Pramonės 4.0 pavojai ir grėsmės - kaip apsaugoti radijo dažnių ryšių ir navigacijos ekosistemos ateitį

Sabine von der Recke

Pramonė 4.0 yra labai priklausoma nuo radijo dažniais (RF) grindžiamų ryšių ir navigacijos paslaugų, o artimiausioje ateityje ši priklausomybė dar labiau išaugs. Keletas pavyzdžių: 5G/6G infrastruktūra, IoT/M2M tinklai, tiekimo grandinės valdymas arba autonominis vairavimas (pagrįstas GNSS/PNT) konteinerių krautuvuose ar ateities automobiliuose. Dabartinę radijo dažnių aplinką vis dažniau pažeidžia tyčiniai ir netyčiniai trikdytojai, ypač Baltijos jūros regione ir Europos rytiniame pakraštyje. Pranešime bus parodyta, kokių atsakomųjų veiksmų reikėtų imtis siekiant apsaugoti pramoninę ir institucinę ekosistemą ateityje, ir kurios dalys gali būti išspręstos bendradarbiaujant (antžeminėms ir kosminėms) techninėms sistemoms ir suinteresuotosioms šalims (Europos ir vietos).

Teresė Škutaitė

GreenTech Hub grupės vadovė, Inovacijų agentūra

Pramonė 5.0: žalia, sumani ir inovatyvi

Teresė Škutaitė

Pranešime bus kalbama: apie skaitmeninės ir žaliosios transformacijos sinergiją, kuri atsipirks ilgoje perspektyvoje, mūsų pramonės įmonėms užtikrins didesnį našumą ir tarptautinį konkurencingumą; apie tarptautines ir valstybės skiriamas investicijas verslui, kurios prisidės prie skaitmeninės ir žaliosios transformacijos, padės Lietuvos pramonei tapti 5.0.

Ieva Valeškaitė

Ekonomikos ir inovacijų Viceministrė

Ieva Valeškaitė

Rasa Tapinienė Industry 4.0

2025

Rasa Tapinienė

Žurnalistė

Moderatorė

Rasa Tapinienė

Moderatorė

2025

Marius Stasiukaitis

Ekonomikos ir inovacijų viceministras

Welcome notes

Marius Stasiukaitis

Welcome notes

2025

Nerijus Mačiulis

Swedbank Vyriausiasis analitikas

Konkurencija priešiškame ir neapibrėžtame pasaulyje

Nerijus Mačiulis

Pranešime bus apžvelgta Lietuvos ekonominė raida per pastarąjį dešimtmetį ir platesnį laikotarpį, analizuojant pagrindinius augimo veiksnius, struktūrinius pokyčius ir konkurencingumo iššūkius. Bus aptariamos globalios ir regioninės tendencijos, darančios įtaką šalies ekonomikai, bei įvardytos pagrindinės rizikos ir galimybės ateityje. Kaip Lietuva gali išlikti konkurencinga technologinių transformacijų eroje? Kokių sprendimų reikia siekiant ilgalaikio ekonominio tvarumo? Šie ir kiti klausimai bus nagrinėjami remiantis duomenimis, analize ir įžvalgomis.

2025

John McNiff

SAP viceprezidentas, tiekimo grandinės valdymo konsultantas

Gamybos ir tiekimo grandinės valdymas dirbtinio intelekto amžiuje

John McNiff

Šiame pristatyme nagrinėjamos pasaulinės dirbtinio intelekto (DI) taikymo pramonės sektoriuose tendencijos, galimybės ir iššūkiai, daugiausia dėmesio skiriant regioninei ir tarptautinei aplinkai. Nagrinėsime, kaip dirbtinis intelektas keičia gamybos, planavimo, logistikos, techninės priežiūros ir tvarumo iniciatyvas, ir kokių strateginių žingsnių turi imtis pramonės įmonės, kad sėkmingai integruotų dirbtinio intelekto technologijas į visą galutinę tiekimo grandinę, siekdamos didinti pramonės įmonių produktyvumą, atsparumą ir savarankiškumą. Bus aptartos pagrindinės priemonės, tokios kaip duomenų infrastruktūra, darbuotojų kvalifikacijos kėlimas ir tarpsektorinis bendradarbiavimas, taip pat bus aptarta, ką SAP siūlo, kad sumažintų sudėtingumą. Sesijoje bus išryškintos praktinės sritys, kuriose dirbtinis intelektas gali atnešti naudos, pradedant prognozuojama technine priežiūra ir procesų optimizavimu, baigiant autonomija priimant sprendimus tiekimo grandinės valdymo ir tvarumo srityse, ir bus pasiūlytos gairės įmonėms, siekiančioms išlikti konkurencingoms išmaniosios pramonės amžiuje.

2025

Olivier Sappin

CEO CATIA, Dassault Systèmes

Ateities vizija – pasiruoškite DI paremtai modeliais grindžiamai sistemų inžinerijai kuriant sudėtingus pramoninius sprendimus

Olivier Sappin

Modeliais grįstos sistemų inžinerijos (MBSE) praktika, kurią įprastai naudojo sistemų architektai sudėtingų produktų koncepciniame etape aviacijos ir gynybos pramonėje, dabar įgauna didelį pagreitį įvairiose pramonės šakose, pvz., automobilių, infrastruktūros, sveikatos priežiūros ir taikoma per visą produktų ir paslaugų gyvavimo ciklą, nuo misijos projektavimo iki eksploatavimo ir palaikymo. MBSE tampa pagrindine galutinių procesų, apimančių architektūrą, aparatinės ir programinės įrangos integravimą iki virtualaus testavimo ir patvirtinimo, įgalinimo priemone. Elektros ir elektronikos, saugos ir kibernetinio saugumo sferų integravimas į vieningą ir nuoseklų modeliu pagrįstą metodą tampa vis svarbesnis siekiant teikti pažangesnę ir saugesnę galutinio naudotojo patirtį. Taip pat daug dėmesio sulaukia naujos technologijos, tokios kaip generatyvusis dirbtinis intelektas, panaudojantis didžiuosius kalbų modelius, ir naujos modeliavimo kalbos, pvz., SysML V2. Kaip tai paspartins MBSE praktikos pritaikymą?

2025

Linas Kojala

Geopolitikos ir saugumo studijų centro direktorius

Geopolitinės rizikos ir galimybės

Linas Kojala

Pranešimas aptars kintantį geopolitinį didžiųjų galių santykį, JAV užsienio politikos poveikį Europos saugumui ir ekonomikai, iš esamo netikrumo kylančias naujas galimybes.

2025

Jiunn-Jer Sun

Network & Cybersecurity Specialist, Phoenix Contact

Gerosios saugumo praktikos projektuojant gamyklų ir įrengimų tinklus

Jiunn-Jer Sun

Kibernetinis saugumas tapo teisės aktu, todėl gamyklų savininkai ir mašinų gamintojai nebėra laisvi rinktis. Gamybinės erdvės ir įrengimų saugumas tiesiogiai priklauso nuo jų tinklo konstrukcijos. Pranešime išgirsite apie dažniausiai pasitaikančias tinklo projektavimo klaidas, kurių reikėtų vengti, pagrindinius pramoninio saugumo standarto IEC62443 reikalavimus. Taip pat bus pateiktos gerosios praktikos rekomendacijos, aptariant tinklo segmentavimą, daugiasluoksnę apsaugą ir saugią nuotolinę prieigą.

2025

Kim Gaga Jensen

Šiaurės Europos regiono vadovas, TESLA

Ateities proveržis: Kaip „Tesla“ kuria tvarios gamybos ateitį

Kim Gaga Jensen

Įžvalgos apie „Tesla“ požiūrį į tvarumą, automatizavimą ir skaitmeninę gamybos transformaciją.

2025

Ernestas Zdaniauskis

Viceprezidentas puslaidininkių technologijai ir vystymui, Teltonika IoT Group

Mitai apie puslaidininkių pramonę Lietuvoje ir Teltoniką

Ernestas Zdaniauskis

Puslaidininkiniai lustai, nors ir naudojami daugumoje kasdienių elektroninių gaminių, atrodo visiems suprantami, tačiau apie juos sklando ir daug klaidingų įsitikinimų. Pakalbėkime apie Teltonikos puslaidininkių projektą ir atskleiskime egzistuojančius mitus.

2025

Tomas Prūsas

LINPRA Prezidentas, LPK Viceprezidentas

Lietuva 2030 - inžinerijos šalis

Tomas Prūsas

Lietuva 2030 - inžinerijos šalis

3. PROGRAMA

Programa

2024-05-15 LITEXPO

10:00

10.30

REGISTRACIJA / KAVA

10:30

10.45

KONFERENCIJOS ATIDARYMAS (anglų kalba)

  • Aušrinė Armonaitė, Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų Ministrė
  • Florian Schröder, Direktorius, Valdybos narys, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK Baltic States)
  • Simonas Černiauskas, Direktorius, DigiTech asociacija INFOBALT
  • Tomas Prūsas, Prezidentas, Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA

10:45

11:25

PAGRINDINĖ SESIJA (I) (anglų kalba)

  • Driving innovation and operational excellence with SAP Digital Manufacturing and Industry 4.0 | Paul Lasance, Digital Manufacturing Specialist, SAP 
  • Industry 4.0: Smart Automotive Manufacturing | Shayan Ali, Generalinis Direktorius, Continental Autonomous Mobility Lietuva & Continental Automotive Lietuva

11:25

12:25

PANELINĖ DISKUSIJA | Ar Lietuva pasiruošusi Pramonė 5.0 erai? (anglų kalba)

  • Ieva Valeškaitė, Ekonomikos ir inovacijų Viceministrė
  • Shayan Ali, Generalinis Direktorius, Continental Autonomous Mobility Lietuva & Continental Automotive Lietuva
  • Gunther Koschnick, Pramonės skyriaus Direktorius, ZVEI
  • Tomas Prūsas, Prezidentas, LINPRA
  • Florian Schröder, Direktorius, Valdybos narys, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK Baltic States)
  • Moderatorius Simonas Černiauskas, Infobalt

12:25

13:05

PAGRINDINĖ SESIJA (II) (anglų kalba)

  • Manufacturing-X and DPP4.0 – Benefits and Challenges of Dataspaces | Gunther Koschnick, Pramonės skyriaus Direktorius, Vokietijos elektronikos ir skaitmeninės pramonės asociacija ZVEI 
  • New Space ecosystems: developing of the Microlauncher at Rocket Factory Augsburg | Sabine von der Recke, Direktorių valdybos narė, OHB System AG 

13:05

14:00

KAVOS PERTRAUKA

HALL 5.1. (anglų kalba)

14:00 – 14:20

Daugiau nei automatizavimas: virtualių dvynių galios panaudojimas pramonės transformacijai | Stéphane Lecomte, Techninių pardavimų direktorius Šiaurės Europos (Euronorth) regionui, Dassault Systèmes 

14:20 – 14:40

CO2 pėdsako apskaičiavimas naudojant ERP sistemą | Johan Holmsten, Pardavimų vadovas, Monitor ERP System 

14:40 – 15:00

Kibernetinis saugumas tampa įstatymu: pasiruoškite šiai kelionei | Jiunn-Jer Sun, Network & Cybersecurity Specialist, Phoenix Contact

HALL 5.3. (anglų ir lietuvių kalba)

14:00 – 14:20

Gamybos efektyvumo didinimas: Dinaminio konfigūratoriaus diegimo privalumai | Mindaugas Paulauskas, Vyresnysis konsultantas, Mindbox

14:20 – 14:40

Pramonės automatizavimas: nuo projektavimo iki surinkimo | Aivaras Antinis, Baltijos regiono pardavimų vadovas, Rittal, ir Stasys Jonynas, Baltijos regiono pardavimų vadovas, EPLAN

14:40 – 15:00

Kokybė 4.0 | Mindaugas Steponavičius, Bendrasavininkas, Sprana, Horas OEE 

15:00

15:20

KAVOS PERTRAUKA

15:20 – 15:40

Techninė priežiūra ir turto valdymas: Kaip Pramonė 4.0 pakeis ateitį? | Primož Sevčnikar, Generalinis direktorius, TROIA d.o.o.

15:40 – 16:00

Susipažinkite su Netilion galimybėmis ir pradėkite pramonės skaitmeninimą jau šiandien | Romas Razbadauskas, Verslo plėtros vadovas Baltijos regionui, Endress+Hauser (Baltic) 

15:20 – 15:40

Praktiniai patarimai, kaip pasirengti NIS2 | (tikslinama) 

15:40 – 16:00

Pramonė 5.0: žalia, sumani ir inovatyvi | Teresė Škutaitė, GreenTech Hub grupės vadovė, Inovacijų agentūra

Pagrindinės temos: Skaitmeninė ir žalioji transformacija, Tvarios skaitmeninės technologijos, Gynybos technologijos, Gamybos efektyvumas, Konkurencingumas tarptautinėje rinkoje, Tiekimo grandinės valdymas, Saugumas / Duomenų apsauga, Pramonė 5.0 technologijos ir kt.

4. PARTNERIAI

Partneriai ir organizatoriai

Nuo pat pirmosios konferencijos jos organizavimas buvo paremtas partneryste ir dalijimusi idėjomis. AČIŪ visiems, kurie kartu kuria konferenciją ir kasmet prisideda prie renginio sėkmės!

Konferencijos partneris

Platininiai Rėmėjai:

Auksiniai Rėmėjai:

Rėmėjai:

Organizatoriai:

https://www.ahk-balt.org/lt/
https://infobalt.lt
https://linpra.lt