MAKING INDUSTRY 4.0 REAL

2020 m. spalio 27 d. Žalgirio arena, Kaunas

PROGRAMA

09:30 – 10:00 DALYVIŲ REGISTRACIJA / KAVA

10:00 – 10:30 KONFERENCIJOS ATIDARYMAS (anglų k.)

  • LR Ekonomikos ir inovacijų ministerija
  • Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK)
  • INFOBALT, IRT sektoriaus asociacija
  • LINPRA, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija

10:30 – 11:45 PAGRINDINĖ SESIJA

  • Malte Lohan, Europos technologijų pramonės asociacijos ORGALIM direktorius | Europos technologijų pramonė: vizija 2030
  • Paul Peeters, Belgijos technologijų pramonės asociacijos AGORIA Vyriausiasis pažangios gamybos srities ekspertas | Kaip gamybos įmonėms transformuotis į ateities gamyklas
  • Gediminas Kostkevičius, Ortho Baltic generalinis direktorius | Gamybos verslo perkėlimas į interneto technologijomis paremtą platformą: kaip tai padarė Ortho Baltic?

11:45 – 12:30 PANELINĖ DISKUSIJA (anglų k.)  

„Pramonė 4.0 pritaikymas: kaip skaitmeninimas gali padidinti našumą?“

  • Dalyviai: Gediminas Kostkevičius (Ortho Baltic gen. direktorius), Giedrius Valuckas (Progresyvūs verslo sprendimai vadovas), Aurelijus Beleckis (Elinta Robotics direktorius), Dovydas Zinkevičius (Columbus LT direktorius), Andrius Vilkauskas (KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto dekanas)
  • Moderatorius: Mindaugas Ubartas (INFOBALT direktorius)

12:30 – 13:15 PIETŲ PERTRAUKA

SALĖ A

13:15 – 13:45 | SESIJA 1A
John Robinson, SAP Strateginio verslo vystymo Gamybos ir Pramonės 4.0 sektoriuose vadovas | Išgyventi (ir klestėti?) naudojant „Industry 4.0“ technologijas tiekimo grandinėje (anglų k.)

SALĖ B

13:15 – 13:45 | SESIJA 1B
Virginijus Valevičius, Phoenix Contact Pramonės valdymo ir automatizavimo verslo vadovas | Išmanieji sprendimai tvariems pastatams (lietuvių k.)

13:45 – 14:15 | SESIJA 2A
Lukas Baur, TeamViewer IoT padalinio viceprezidentas | Aukštesni standartai naujos kartos industrinės įrangos stebėjime ir valdyme (anglų k.)

13:45 – 14:15 | SESIJA 2B
Laurynas Suodaitis, Mikron Kaunas verslo plėtros vadovas | Gamybos automatizavimas ir pramonės skaitmenizavimas: naujos galimybės Lietuvos gamintojams (lietuvių k.)

14:15 – 14:30 KAVOS PERTRAUKA

14:30 – 15:00 | SESIJA 3A
Fredrik Nygren, NetApp Sprendimų inžinerijos vadovas | NetApp dirbtinio intelekto panaudojimo atvejai pramonėje, nuo duomenų šaltinio iki duomenų centro iki debesų kompiuterijos (anglų k.)

14:30 – 15:00 | SESIJA 3B

Giedrius Gervelis, TEXDAN LTP projektų vadovas | Senoji ERP vs. naujoji ERP. Kur kuriama vertė? (lietuvių k.)

15:00 – 15:30 | SESIJA 4A
Rasa Mulevičienė, HARJU ELEKTER Verslo plėtros direktorė | HARJU ELEKTER – kodėl mes privalome augti? (lietuvių k.)

15:00 – 15:30 | SESIJA 4B
Jaroslav Suchocki, Lietuvos automobilių kelių direkcija, Projekto vadovas | VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija: kelias į skaitmenizavimą (lietuvių k.)

15:30 – 16:00 | SESIJA 5A
Andrej Jarmolajev, INRE Plėtros direktorius | Išmanioji gamybos paruošimo ekosistema Pramonei 4.0 (lietuvių k.)

15:30 – 16:00 | SESIJA 5B
Mindaugas Jonuškis, NOVAMETA direktorius | Patirtis diegiant Pramonė 4.0 sprendimus (lietuvių k.)

16:00 – 16:30​ APDOVANOJIMAI

„Pramonė 4.0 žvaigždė Lietuvoje 2020“: nominuotų įmonių pristatymas ir apdovanojimai (anglų k.)

KONFERENCIJOS PARTNERIAI

„PLATINUM“ RĖMĖJAI

„GOLD“ RĖMĖJAI

RĖMĖJAI